Katalog

Palniki

Katalog > Wytwornice - nagrzewnice ciepłego powietrza > Nagrzewnice gazowe wiszące > Kondensacyjne

Ta kategoria jest aktualizowana

Lista produktów BALTUR jest obecnie aktualizowana. Aby być na bieżąco informowanym o zmianach, zapraszamy do subskrypcji newslettera.

Nagrzewnice gazowe kondensacyjne montowane na ścianie. 

Pierwsze ścienne nagrzewnice pojawiły się na rynku pod koniec lat 70. Urządzeniom tym udało się prawie całkowicie zastąpić stojące nagrzewnice stosowane do tej pory do ogrzewania dużych powierzchni pracy. Główne cechy, które pozwoliły nagrzewnicom wiszącym stać się niekwestionowanym liderem w sektorze ogrzewania przemysłowego można podsumować w następujący sposób:

  • Nagrzewnice wiszące nie wymagają kotłowni, systemu dystrybucji ciepła lub systemu termoregulacji.
  • Ponieważ system może być podzielony na wiele urządzeń małej mocy, nagrzewnice wiszące zapewniają większą elastyczność w zakresie optymalizacji zarządzania temperaturą w różnych strefach.
  • Nagrzewnice wiszące nie zajmują żadnej powierzchni na podłodze.
  • Nagrzewnice wiszące są zasilane paliwem gazowym (gaz ziemny lub LPG), co zapewnia lepszą wydajność cieplną i niższą emisję zanieczyszczeń.
  • Koszty zakupu i instalacji systemu ogrzewania z nagrzewnic wiszących są znacznie niższe, niż jakiegokolwiek innego systemu ogrzewania przemysłowego.

Nagrzewnica COBRA nie wymaga brzydkich wsporników podtrzymujących: zasys i rury spalinowe są sprytnie ukryte za termicznie formowanych paneli, szablon mocowania i podpory są zintegrowane w tylnej części urządzenia.

 

Pierwsze ścienne nagrzewnice pojawiły się na rynku pod koniec lat 70. Urządzeniom tym udało się prawie całkowicie zastąpić stojące nagrzewnice stosowane do tej pory do ogrzewania dużych powierzchni pracy. Główne cechy, które pozwoliły nagrzewnicom wiszącym stać się niekwestionowanym liderem w sektorze ogrzewania przemysłowego można podsumować w następujący sposób:Koszty zakupu i instalacji systemu ogrzewania z nagrzewnic wiszących są znacznie niższe, niż jakiegokolwiek innego systemu ogrzewania przemysłowego.

Nagrzewnica COBRA nie wymaga brzydkich wsporników podtrzymujących: zasys i rury spalinowe są sprytnie ukryte za termicznie formowanych paneli, szablon mocowania i podpory są zintegrowane w tylnej części urządzenia.

Kod Nazwa Minimalna moc termicznaMaksymalna moc termicznaMaksymalny przepływ powietrza
89400701 COBRA THERM 35 KONDENSING 15,3 kW34,7 kW4100 m³/h
89400702 COBRA THERM 70 KONDENSING 30,0 kW69,8 kW8300 m³/h
Strefa Partnera
E-mail:
Hasło:
Proszę czekać...
Proszę czekać...