Katalog

Palniki

Produkty wycofane

Historia

Nasze przedsiębiorstwo narodziło  się pod nazwą Eurotherm Technik. Prowadzone było na rynku polskim przez Stanisława Kabacinskiego i jego syna Patricka Kabacinskiego w oparciu o zdobyte doświadczenie rodzinnej firmy instalacyjnej. Na początku rozpoczęła swoją działalność od 1969 r. na obszarze Belgii, a właściciele posiadając polskie korzenie zdecydowali się jednak na działalność na rynku Polski. Stąd też firma stała się pierwszym w Polsce, prywatnym importerem urządzeń grzewczych. Ze względu na duży popyt na tak nowoczesne urządzenia w tamtych czasach, gdzie znaczny ich procent funkcjonuje do dnia dzisiejszego i jest chwalony przez użytkowników jako urządzenia bezawaryjne i ekonomiczne, firma rozwijała się i stale dostosowywała swoją ofertę do coraz większych wymagań klientów. Poszerzyło to gamę importowanych urządzeń grzewczych ze względu na ich typ, zakres mocy jak i również dostawców współpracując ze sprawdzonymi już w Europie Zachodniej. W swojej ofercie importowano lub dystrybuowano urządzenia producentów takich jak: Baltur, Carbofuel, Detem, Durlem, Eskabe, Meibes, Pensotti, Radson, Sicc, Tempolec, Wanson, Zilmet. W 1990 roku przedsiębiorstwo stało się importerem i wyłącznym przedstawicielem na rynek polski urządzeń marki Buderus. Mając duże ambicje i starając się trafić do szerokiego grona odbiorców firma wielokrotnie była wystawcą na targach związanych z techniką grzewczą wychodząc naprzeciw klienta i starając się być dla niego w pełni dyspozycyjna i znana pod kątem importu, doradztwa technicznego. Dzięki współpracującym serwisantom i działowi posprzedażnemu stała się partnerem godnym współpracy. Oczywistym było dla nas, iż ważnym aspektem w zadowoleniu klienta jest sprawnie funkcjonujący serwis, co przynosiło namacalne skutki. W związku z tym duży nacisk kładziono na stałe podnoszenie kwalifikacji personelu i instalatorów poprzez systematycznie przeprowadzane szkolenia. Sytuacja ekonomiczno-gospodarcza jak i strategia firmy powodowały stałe przeobrażanie przedsiębiorstwa, gdzie pod nazwą Euro Ciepło Technik działało na rynku polskim bezpośrednio ze swoich agencji w: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Gdyni.

A dzisiaj…

Mimo wielu zmian przez te lata, niezmienne w przedsiębiorstwie do dnia dzisiejszego pozostały dwa główne aspekty: palniki Baltur jako produkt dedykowany oraz rodzinna struktura firmy. Od roku 1999 urządzenia marki Baltur są priorytetem w naszej dystrybucji i stąd możemy się szczycić mianem wyłącznego importera i przedstawiciela serwisu fabrycznego producenta Baltur S.p.A.  .

Ciągłość rozwoju, opieka podczas eksploatacji jak i bogata lista zadowolonych klientów pozwoliła nieustannie utrzymać się produktom Baltur na rynku Polski. Równocześnie za tym szło powstanie nowej siedziby firmy w Parku Przemysłowym Sowia w Tarnowie Podgórnym, do której na rozmowę bardzo serdecznie Państwa zapraszamy. Spełniając swoje obietnice dotyczące ciągłej rozbudowy oraz podnoszenia standardów obsługi, chcielibyśmy Państwu przekazać informacje, iż trwają prace dążące do powstania Centrum Szkoleniowego Baltur dla Europy Wschodniej, posiadającego sale do szkoleń zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Centrum te wybudowane będzie bezpośrednio przy siedzibie firmy Baltur i magazynie zlokalizowanych w w/w Parku Przemysłowym Sowia w Tarnowie Podgórnym k. / Poznania.

Projektowana inwestycja:

 

Posiadając branżę techniki grzewczej zakorzenioną od wielu lat w naszym pokoleniu i mając możliwość poznania jej na każdym etapie wdrażania wiemy jak istotny jest serwis. Prowadzimy współpracę z naszymi partnerami handlowymi i serwisowymi <<link>> , którzy styczność z produktami Baltur mają na co dzień. Stąd też realizowanie wcześniej wspomnianego podnoszenia kwalifikacji dzięki odbytym szkoleniom technicznym.  Również dzięki wcześniej wspomnianym rodzinnym charakterze firmy jesteśmy bardziej elastyczni i dostępni dla swoich partnerów pełniąc dyżury doradztwa technicznego w celu sprawnego odreagowania na ewentualne problemy klientów.

 

Strefa Partnera
E-mail:
Hasło:
Proszę czekać...
Proszę czekać...