Katalog

Palniki

Produkty wycofane

Certyfikacje

Certyfikacje

W 1994  BALTUR jako jedna z pierwszych firm  we Włoszech, uzyskała certyfikację systemu jakości UNI EN ISO 9001 w swojej branży.

Przyjęcie wszystkich programów zapewnienia jakości całkowitej, stało się bodźcem do filozofii poszukiwania wartości dla swojego klienta, poprzez system zarządzania jakością procesów i produktów.

Sprawdzona jakość procesu
Wszystkie procesy są skodyfikowane poprzez procedury gwarantujące jakość ich rozwoju: projektowanie, zakupy, produkcja, kontrola i sprawdzenie, sprzedaż, obsługa posprzedażowa

W 2003 BALTUR przyjęła ISO 9001:2000 system zarządzania (powszechnie znane pod nazwą Vision 2000), który dodatkowo skupia uwagę wszystkich procesów przedsiębiorstwa.

W 2009 roku system zarządzania jakością BALTUR osiągnął zgodność z ISO 9001:2008, uzupełniając swoje tradycyjne działania o komercjalizację słonecznych systemów grzewczych.

Certyfikat ISO 9001 Pobierz Certyfikat ISO 9001

Sprawdzona jakość produktów

Jakość produktu potwierdzona jest na każdym produkcie zgodnie z najsurowszymi standardami międzynarodowymi.

Pod koniec lat 90., BALTUR otrzymuje od niemieckiej jednostki certyfikującej DVGW: Zapewnienie Jakości Produkcji, w odniesieniu do zgodności badanej próbki, również zgodnie z Dyrektywą Gazu 90/396/EWG i drugą Dyrektywą - Sprawności Kotłów 92/42/WE; procedura, która gwarantuje klientowi zakup bezpiecznych produktów przetestowany przez TÜV w Kolonii i zatwierdzonych zgodnie z surowymi standardami Komisji Europejskiej

Wszystko to sprawiło, uzyskanie serii Certyfikatów wspólnotowych dla wszystkich rodzin produktów.

W odniesieniu do zatwierdzeń spoza Europy, od dawna BALTUR poświadcza swoje palniki poprzez ZIK w Chorwacji, GOST w Rosji i TSE w Turcji, a także ukraińskie certyfikaty dla wszystkich palników i kotłów kondensacyjnych.

Strefa Partnera
E-mail:
Hasło:
Proszę czekać...
Proszę czekać...