Katalog

Palniki

Produkty wycofane

Szkolenie

Szkolenie

Dla BALTUR, szkolenie jest sprawą o fundamentalnym znaczeniu, zarówno w zakresie zasobów wewnętrznych i jeśli chodzi o siły sprzedaży działające we Włoszech i za granicą.

Pracownicy BALTUR są regularnie zapraszani do udziału w kursach uzupełniających celem utrzymania wysokiego poziomu kompetencji technicznych i wiedzy w różnych dziedzinach.

Służą one także możliwości rozwoju osobistego i sprzyjają komunikacji i rozwojowi dobrych stosunków wewnątrz samej firmy.

Każdego roku około 700 uczestników z komercyjnej sieci BALTUR bierze udział w laboratoriach badawczych i kursach akademickich, doskonaląc i aktualizując swoją wiedzę w zakresie ogrzewania i klimatyzacji.

Program szkolenia jest szczegółowy i wszechstronny, zapewniając możliwość połączenia różnych rodzajów kursów w celu optymalizacji czasu uczestników.

Harmonogram przewiduje w branży ciepłowniczej kursy palników na olej lekki i ciężki, gaz i dwupaliwowych, palników o niskiej emisji NOx i CO, przemysłowych i o dużej mocy , kotłów wiszących z komorą spalania otwartą i zamkniętą, z palnikami premix i kondensacyjnych .

Istnieją także specjalistyczne kursy klimatyzacji dla początkujących i zaawansowanych.

Od początku 2008 roku wśród programów szkoleniowych pojawił się kurs o energii słonecznej, wprowadzając nową gamę produktów BALTUR

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje książkę szkoleniową zawierającą szczegóły dotyczące teorii i zaświadczenie o uczestnictwie.

Strefa Partnera
E-mail:
Hasło:
Proszę czekać...
Proszę czekać...