Katalog

Palniki

Produkty wycofane

Badania i Innowacje

W BALTUR badania i rozwój są powierzone dynamicznemu zespołowi gotowemu do przekształcenia potrzeb rynku w innowacyjne pomysły.

Zaspokoić oczekiwania swoich klientów, rozwiązywać problemy aplikacji, nawet najbardziej skomplikowane, oznacza zwracać uwagę na każdy szczegół budowy i wiedzę do rozwoju produktów, bardziej niezawodnych z wykorzystaniem najwyższej jakości.


Poszukiwanie usług o wysokiej jakości i technologie pionierskie z pewnością nie zostawiają na dalszym planie poszanowanie środowiska i dążenie do stworzenia maszyn łatwych w użyciu

Aby osiągnąć te cele zespół BALTUR używa systemów CAD 3 D, kodów numerycznych analiz strukturalnych, termiki i dynamiki płynów, laboratoria i sprzęt do szybkiego wyposażenia prototypów, sal badawczych i naukowych dla rozwoju i testowania nowych produktów.

Warto zauważyć, że ogromne laboratoria rozwojowe i testowe palników i kotłów są wyposażone w zaawansowane przyrządy do nabywania i przetwarzania automatycznego charakterystycznych parametrów urządzeń, sprzęt i procedury tych laboratoriów są zgodne z międzynarodowymi normami jakości produktów.

Strefa Partnera
E-mail:
Hasło:
Proszę czekać...
Proszę czekać...